Váš spolehlivý partner pro kvalitní zážitky 515 223 444

Cestovatelské večery

Cestujete rádi? Vydejte se s námi poznat to nejlepší z oblíbených destinací jinak než jen z katalogů. 

Naši zkušení průvodci vám pro letošní rok přichystali zcela zdarma sérii cestovatelských večerů - ochutnávku zajímavostí, které běžní turisté jen tak neobjeví! Čeká vás spousta zajímavých informací a poznáte opravdové nadšence do cestování! Navíc speciální dárek - na každém večeru můžete získat váš slevový voucher na zvolený poznávací zájezd. 

Procestujte oblíbené destinace prostřednictvím fotek, videí a osobních zážitků našich průvodců. Inspirujte se tak na skutečnou cestu za poznáním! 

Můžete se těšit na rozmanité přednášky z následujících oblastí:

Krásy italské Kampánie / Holandsko a kvetoucí zahrady Keukenhof / Vůně francouzské Provence / Italské jezero Lago di Garda / Londýn a okolí / Francouzská riviéra a Monako / Krásy Slovinska

Jaká další místa by vás zajímala? Dejte nám svůj tip!

Důležité informace:

  • přednášky jsou zdarma a konají se v centru Brna
  • na každý cestovatelský večer jsme pro vás připravili dvě různá témata
  • strávíte s námi vždy zhruba hodinu a půl příjemného času
  • prostor bude i na přestávku, drobné občerstvení a sdílení zážitků
  • registrace online zde nebo po telefonu.

Pro bližší informace a konkrétní termíny sledujte také náš Facebook www.facebook.com/qualitytravelcz

 

 

 

TŘETÍ CESTOVATELSKÝ VEČER

Naši průvodci pro Vás připravili další cestovatelský večer, tentokrát s tématy SLOVINSKO a TOSKÁNSKO s ostrovem ELBA. Nechte se nadchnout přírodními krásami a zajímavostmi malebného Slovinska. Toskánská městečka spolu s ostrovem ELBA patří mezi nejkrásnější části Itálie, pojďte je s námi poznat.

Kdy: opět na podzim - termín upřesníme

Kde: Kavárna Anděl, Gorkého 34, 602 00 Brno 

Toskánsko s ostrovem Elba

Půvabná toskánská krajina s městy, z nichž dosud dýchá atmosféra středověku a životní styl zdejších obyvatel budou úvodem přednášky, která se zaměřuje především na seznámení posluchačů s Elbou, 3. největším italským ostrovem. Vydáme se po stopách záhadné etruské civilizace, mocného rodu Medicejů i císaře Napoleona, jenž zde byl několik měsíců internován, až po krátké historické procházce dospějeme na členité pobřeží, které odolává proměnám času a okouzluje návštěvníky všech dob svými azurovými a smaragdovými tóny. Budeme se koupat, potápět a obdivovat (prozatím jen na snímcích :)) pestrou mořskou i suchozemskou faunu a flóru.

 

DRUHÝ CESTOVATELSKÝ VEČER

Jaké další poklady než jen voňavou levanduli nabízí francouzská PROVENCE? Co vás může okouzlit při návštěvě italského jezera LAGO DI GARDA? Odpovědi nejen na tyto otázky získáte díky prezentacím plných zajímavostí na druhém cestovatelském večeru.

Kdy: 6. dubna 2016, 18:00

Kde: Kavárna na3Deci, Václavská 14, 603 00 Brno-střed.

První část, Provence:

Malebný kraj francouzské Provence nacházející se mezi řekou Rhônou, Alpami a Středozemním mořem nadchne každého návštěvníka. Ptáte se, co je na Provence tak jedinečného? V povědomí návštěvníků stojí jistě v popředí rozlehlá levandulová pole, Provence je ovšem nádherná, i když levandule zrovna nekvete. Okouzlí Vás nádhernou krajinou, malebnými vesničkami, úchvatnými památkami, pohodovým životním stylem, výbornými kulinářskými specialitami, dobrým vínem a tím výčet zdaleka nekončí. Přijďte se dozvědět více o této slunečné destinaci plné vůní a barev, bude se na vás těšit naše průvodkyně Katka.

Druhá část, Lago di Garda:

LAGO DI GARDA - Proč stojí za to se sem podívat a proč je Garda oblíbenou destinací nejen našeho delegáta Tomáše? Odpovědi na tyto otázky včetně různých zajímavostí zjistíte na našem druhém cestovatelském večeru. Ve zkratce: "Protože si tu najde své milovník kultury, sportovec nebo i každý, kdo si chce jen tak odpočinout u vody." Přijďte se dozvědět víc.

 

 

PRVNÍ CESTOVATELSKÝ VEČER

Nechte se překvapit zajímavostmi z fascinujícího NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU, Holandska a KVETOUCÍCH ZAHRAD KEUKENHOF a poznejte je prostřednictvím fotek, videí a osobních zážitků našich oblíbených průvodců. Inspirujte se na skutečnou cestu za zážitky a poznáním! 

Kdy: 1. března 2016, 18:00

Kde: Malinovského náměstí 603/4, 602 00 Brno, 3. patro - přednášková místnost č. 312

Pro více informací sledujte akci na FB: https://www.facebook.com/events/1696685840549254/

 

 

 

 

 

 

 

 

První část

"Uvidět Neapol a přežít" 

V přednášce se seznámíte s legendami a fakty o založení Neapole a poznáte dávnou i současnou tvář města návštěvníky kdysi opěvovaného, nyní spíše obávaného. Slavná minulost Vám bude představena prostřednictvím několika pozoruhodných osobností, které zde zanechaly své stopy. Žhavou současnost rušné jihoitalské metropole charakterizuje dynamické životní tempo a svérázný životní způsob jejích obyvatel. Dozvíte se, co při návštěvě Neapole nevynechat a čemu se naopak vyhnout, jaké speciality místní kuchyně je žádoucí ochutnat, a proč je možné se do tohoto města zamilovat.

Druhá část

A ze slunné Neapole se přesuneme o něco na sever do převážně větrného Nizozemí, abychom navštívili nádherné zahrady v Keukenhofu. Areál plný rozkvetlých jarních květin se každý rok zaměří na určité téma, letos je jím "zlatý věk". Právě s tímto je spojeno i hlavní město Nizozemska, Amsterdam. Proto ani město mnoha tváří, jak se Amsterdamu přezdívá, nemůžeme v našem povídání vynechat.

 
 

5 důvodů proč QUALITY TRAVEL

Profesionální průvodci

Všichni průvodci naších poznávacích zájezdů jsou prověřeni a během zájezdu jsou Vám plně k dispozici.

Záruka kvality

Ručíme za kvalitu námi poskytovaných služeb - ubytování, kvalitní průvodci a autobusová doprava.

Skupina a školy

Rozumíme malým, tak i velkým skupinám. Umíme pro školy připravit skvělý program.

Platba online

U nás si můžete zájezd objednat a platit kartou online, nebo na naší pobočce pomocí platební karty - Full servis pro Vás.

Zpětná vazba

Důležitá zpětná vazba je pro nás i pro Vás, abychom mohli stále naše služby zlepšovat! Každému klientovi po návratu ze zájezdu zašleme dotazník, recenze se zobrazí na atlasck.cz.

Quality Travel

Nechte si zasílat náš katalog

všechna pole jsou povinná

Děkujeme za přihlášení k odběru tištěného katalogu, Váš požadavek vyřídíme v nejkratší možné době.

Co všechno byste měli dostat na pobočkách cestovních kanceláří při zakoupení zájezdu? 

1) aktuální všeobecné podmínky ke stažení zde: Obchodni_podminky_CK_verze_2_1.pdf

2) potvrzení o pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku: Pojisteni_proti_upadku_CK_QUALITY_TRAVEL

Garanční list zahrnuje jméno pojišťovny, podmínky pojištění a způsob oznámení pojistné události.


Děláme pro vás s radostí poznání i odpočinek

Pořádáme pro vás letní pobytové zájezdy s výlety, autobusové poznávací zájezdy krátkodobé i podrobné okruhy, zimní pobyty a adventní zájezdy. Zajišťujeme také relaxační pobyty v termálních lázních. 

Rychlý dotaz

Potřebujete rychle poradit?

Tel.: +420 515 223 444

+420 722 947 776

E-mail: info@quality-travel.cz

Po - Ne: 09:00 - 19:00 hod

Kde nás najdete?

Malinovského nám. 603/4
602 00 Brno

Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Po telefonické domluvě nás můžete navštívit kdykoliv!