Cena bublinkové fólie umožňuje mít ji doma v zásobě

Fólie s bublinkami do přírody

Bublinkovou fólii jistě není třeba zdlouhavě popisovat a představovat, pravděpodobně se nenajde nikdo, kdo by bublinkami posetý polyetylen neznal. Velkému zájmu se těšila již v době vrcholného socialismu, znali ji dobře trampové a milovníci přírody, kterým nahrazovala karimatky. Karimatky v té době nebyly v naší zemi dostupné, ačkoli se zdá, že je to docela běžný a „nicotný“ výrobek za pár korun. Ale i v současné době se bublinková fólie uplatní při stanování v autokempech, při vysokohorské turistice, na vodáckých soustředěních a dalších sportovních akcích v přírodě. Je totiž skvělým tepelným izolantem, velice levným, dostupným a hlavně snadno vyměnitelným a recyklovatelným.

fólie, nůžky a lepenka

Výplňový materiál pro profesionály i amatéry

Bublinková fólie cena je hlavním důvodem, proč se jí dává přednost před ostatními výplňovými materiály. Je to řešení naprosto ideální pro jakékoli typy předmětů, které balí majitelé e-shopů pro odesílání svým zákazníkům, nebo stěhovací firmy pro zajištění různých druhů břemen.

Dá se využít pro zabalení kuchyňského nádobí, skleněných tabulí, akvárií, lustrů a svítidel, dřevěných desek rozebraného nábytku, židlí, stolků, komod, rostlin v květináčích a všech dalších předmětů, které se ukládají do stěhovacího vozu mimo kartonové krabice.

fólie s bublinkami

Stěhovací firmy mají dokonce bublinkovou fólii jako běžnou součást vybavení a neumí si bez ní svou práci představit. Spolu s flexi fólií a kartonovými krabicemi tvoří páteř výplňového a balicího materiálu. V domácnosti se vyplatí mít ji v zásobě alespoň několik metrů, je totiž dobře skladná, nezapáchá ani nepřijímá žádné pachy a lze ji skladovat dlouhodobě. Hodí se pro občasné odesílání balíčků příbuzným a známým, které chceme potěšit např. na Vánoce či na Velikonoce, a kde nám záleží na tom, aby zásilka byla doručena v bezvadném stavu.