Chystáte akci?


Během léta se venku koná nepřeberné množství akcí. Festivaly, koncerty, setkání, trhy, ale i soukromé akce jako oslavy narozenin nebo svatby. Venku se akce konají z toho důvodu, že je velké teplo a pod širým nebem je atmosféra lepší než v uzavřené budově. I proto jsou venkovní akce populárnější, a kdo může, zkrátka ji venku zorganizuje. Ani v takovém případě by ale lidé neměli zapomínat na to, že jsou venku – a tedy zcela odkázaní na rozmary počasí.

venkovní dekorace

Během léta vás překvapí cokoliv
Předpovědi počasí už jsou docela přesné, ale to neznamená, že se nemohou splést. Často se stává, že vás během předpovídaného slunečného odpoledne překvapil nějaké déšť. I předpovědi se mohou měnit v podstatě z minuty na minutu, a tak rozhodně není dobré spoléhat se jen na to že vám počasí vyjde a že bude hezky. Je dobré mít záložní plán v podobě přístřeší. Jestli se vaše svatba koná třeba v lese nebo ve svatební stodole, možná budete potřebovat i venkovní přístřeší pro případ, že by se počasí pokazilo. Půjčovna párty stanů Brno vám může nabídnout velké množství kvalitních a nepromokavých stanů, pod kterými na vás nebude pršet ani na vás nebude sálat horké slunce.

párty stan

Proč stan?
Celá akce se může konat pod stanem. Můžete je pojmout jako záložní plán a nebo všechno nastěhovat rovnou pod stan. Budete pod ním mít dostatek čerstvého vzduchu, užijete si příjemnou venkovní atmosféru, a když si dáte tu práci a hezky si jej vyzdobíte dekoracemi, budete mít jedinečnou oslavu, svatbu či cokoliv jiného. Že se stan nedá hezky vyzdobit? Na internetu najdete spoustu inspirace. Svatby a oslavy ve stanu jsou dnes trendy, a pokud chcete jít s dobou, určitě tuto variantu zvažte.

Aby vám pod stanem případně neteklo bahno, je potřeba si zajistit i podlahy. Ty běžně půjčovny mají v sortimentu také, stejně jako venkovní nábytek.