Jak se zbavit potíží s erekcí a chutí na sex i bez Sildenafilu


Také jste se dostali na tenký led, kdy jste nakoupili Sildenafil Oral Jelly 100 mg, a po určité době se problém s erekcí objevil znovu? Přestává vás bavit neustále řešit dokola stejný problém? Pak musíte jít více do hloubky, k jeho kořenům, a postavit se před zrcadlo. Tím samozřejmě nemáme na mysli prohlížet si svůj povadlý penis při oblékání v ložnici, ale zrcadlo obrazně řečené – pomyslné, v němž si zobrazíte své vlastní chyby. Muži, kteří jsou dostatečně sebevědomí a mají odvahu, to zvládnou. Řeknou si: „Aha, tak já bych asi měl něco v životě změnit. Co dělám blbě?“ Při upřímně vyslovené otázce se většinou také v mysli zobrazí jasná a srozumitelná odpověď. Většinou se bude jednat o cokoli v souvislosti s jídelníčkem a životním stylem.

partnerský pár

Nestresujte se

Víte, že stres je doslova zabiják, a že vás může přímo dovláčet až do krematoria? S ním musíte zatočit tak, jako obránci středověkého hradu – ti také využijí všech prostředků, aby nepřítele zdecimovali a donutili k ústupu. Se stresem nemějte slitování, na něj neplatí žádná empatie. Cíleně se zaměřujte na všechny jeho zdroje a jeden po druhém odstraňujte. Mohou se vám k tomu hodit bylinky, známé lidem již ve starověku, například Ženšen nebo Kotvičník.

Staňte se odborníkem na zdravou výživu

Stává se, že lidé, co mají silnou vůli, dokážou cokoli. Proč právě vy byste se nemohli postupně dopracovat až na specialistu na zdravou výživu? Ta vám bude nápomocná v boji proti sexuálním potížím stejně jako cílená redukce stresových vlivů.

zamilovaný pár

Buďte sexuálním přeborníkem

Je známo, že kdo ovládne stres a životosprávu, nabyde nových sil, omladí organismus, zvýší si vědomí (sebevědomí), a pak bude mít sexuálního libida na rozdávání. Přitáhne si pak k sobě podobnou partnerku a sex bude gejzírem vášně, jaký jste dosud v životě nezažili. Chcete to prožít? Máte možnost, tak proč ji nevyužít?