Karel Gott

Jste kulturní lidé? Protože podle mého názoru kultura v poslední době opravdu vzkvétá. Já si myslím, že je to jenom dobře. Protože když to tak vezmu zpětně, tak jsem dříve neznala opravdu žádného člověka, který by měl opravdu upřímně rád kulturu. Já tedy se mohu považovat za kulturního člověka. Nevím, jaké to má podmínky, ale já opravdu pravidelně chodím do divadel a do kina. Taky mám hlavně ráda koncerty. Hlavně v létě, pokud je mnoho koncertů, tak si nenechám ujít každý druhý koncert. A takže to někdy vypadá, že v létě jdu asi tak čtyřikrát nebo pětkrát na nějaký koncert. Máte rádi koncerty? A ještě abych se přiznala, tak já jsem taky hodně měla ráda třeba našeho zpěváka, Slavíka Karla Gotta. Mě se jeho písničky moc líbí. Nejsem úplně starší ročník, je mi třicet pět let a musím říct, že Karel Gott patří mezi největší favority.

Slavíka jistě znáte.

Musím taky vám říct, že se mi líbí jeho osobnost. Víte, on je strašně slušný a milý a je velká škoda, že už není mezi námi, protože je Karel Gott uznávaný a má tak skvělé písničky, že zůstanou s mnoha generací s námi, že ty jeho písničky budou nesmrtelné. Stejně tak jeho jméno. A co vy? Vy máte rádi Karla Gotta? Jenom mě hodně mrzí, že jsem nestihla žádného koncert.

Slavík Karel Gott.

Posledních šest let jsem si plánovala, že nějaký jeho koncert nebo alespoň nějaké vystoupení, kdyby třeba měl jenom pár minut to je představení, půjdu. Ale bohužel jsem to už nestihla. Měla jsem malé dítě, které bylo často nemocné a bylo závislé na mě, tak jsem bohužel žádný koncert Karla Gotta nestihla. Možná si to asi většinu života budu vyčítat. Moc jsem si to přála, ale asi to byl můj osud, abych neviděla koncert Karla Gotta. Nyní mám v plánu, že se chci podívat na pěkný koncert Kabátů. Ti jsou moji taky velcí oblíbenci a jejich písničky jsou již legendární a věřím tomu, že je zná opravdu každý. A mají perfektní koncerty.