Autopůjčovna aut Praha jako partner pro hvězdicové zájezdy

Autopůjčovna Praha vám pronajme vůz pro různé účely a jedním z nich se může stát výjezd za svými vysněnými cíli v rámci dovolenkového pobytu. Dovolená je jedno z nejkrásnějších období v průběhu roku, ale velmi záleží na tom, jak ji koncipujeme, naplánujeme a využijeme. Zásadní je především vyhnout se stresu a užít si volné dny tak, abychom na ně ještě dlouho v dobrém vzpomínali, a abychom něco podobného realizovali i příště.

zámek Červená Lhota

Pronájmy vozidel mají jednu podstatnou výhodu, neřešíte totiž takříkajíc vůbec nic ohledně jejich technického zázemí a administrativních úkonů spojených s vlastnictvím a registrací vozu. Nezajímáte se o technické prohlídky a servis včetně náhradních dílů, neplatíte povinné ručení, netýká se vás poplatek za dlouhodobé parkování či garážování, případně za dálniční známky. To vše je významný stresující faktor, který při jízdě na dovolenou s pronajatým vozem odpadne.

Český Krumlov

Kam a kdy na dovolenou – zkuste hvězdicový zájezd – když si zaplatíte pobyt v nějakém hotelu či penzionu, jste stále na jednom pokoji, na jednom místě, vydáváte se na výlety po okolí, ale stále se vracíte zpět, odkud jste vyjížděli. Po pár dnech si můžete připadat, že vám tato místa zevšedněla, a nepřináší vám tak zajímavé zážitky. Co třeba dovolenou naplánovat podobně, jak to dělávají některé cestovky ve formě hvězdicových zájezdů? Je to sice trochu náročnější na organizaci a přípravu, ale nudit se pravděpodobně vůbec nebudete. Můžete něco takového podniknout třeba s více lidmi, pronajmout si mikrobus a trasu volit dle turistických map, které vám odhalí ty nejzajímavější historické památky (hrady, zámky, hradní zříceniny), přírodní rezervace, chráněné krajinné oblasti a památky atd. A nemusíte jezdit nikam daleko, i u nás v Česku je tolik atraktivních lokalit, že by byla škoda je neobjevit.