Chcete, aby vám kalhoty padly? Jak je vybrat a nesáhnout vedle?

Dobře padnoucí kalhoty potřebuje mít ve svém šatníku každý. Jak je ale vybrat? Rádi nakupujete přes internet? Kalhoty je ale lepší vždy vyzkoušet. 

Chcete, aby vám kalhoty padly? Jak je vybrat a nesáhnout vedle? 

I když žena ráda nosí sukně nebo šaty a cítí se tak nejlépe, kalhoty by ve svém šatníku měla mít rozhodně taky. Kalhoty jsou základ, dají se dnes nosit úplně kamkoliv, takže ani vám by neměly chybět. Ať už se rozhodnete pro pořízení riflí, plátěných kalhoty nebo kalhot širokých, které jsou dnes velmi moderní, nezapomeňte vybírat obezřetně. Špatně padnoucí kalhoty okamžitě kazí dojem, je třeba si dát proto záležet. I když nejraději nakupujete na internetu, zvažte, zda si kalhoty raději nezajdete vyzkoušet do kamenné prodejny. 

modré džíny

Kalhoty podle postavy 

Vybíráte kalhoty podle postavy, podle toho co se vám líbí nebo podle aktuálních trendů? Máte oblíbený střih, který volíte pravidelně nebo se rádi necháte inspirovat tím, co je právě v módě? Ať už je to jakkoliv, kalhoty mohou slušet úplně každé ženě a je úplně jedno, kolik má let nebo jakou má postavu. Ale co je hlavní? Je důležité si kalhoty vyzkoušet, protože špatně padnoucí kalhoty nadělají hodně paseky. Nepadnoucí kalhoty kazí i hezkou postavu, mohou deformovat postavu i vzhled nohou a hlavně se v nich nikdy nebudete cítit pohodlně. To jistě nechcete. Takže, jak na to? 

Pokud nakupujete na internetu, kalhoty tam raději nehledejte, i když se změříte, nikdy nevíte, zda vám kalhoty opravdu padnou. Tepláky či legíny na cvičení jistě můžete nakupovat i od oka, ale kalhoty do práce, do města nebo do společnosti raději ne. 

poskládané kalhoty

Dejte si na čas 

Až budete v obchodě a vyberete si kalhoty, které vás zaujmou, jistě zamíříte do kabinky, abyste je vyzkoušeli. Kalhoty by měly být akorát dlouhé, měly by padnout a neměly by se zařezávat a to nikde. Určitě si zkuste také v kalhotách sednout nebo si dřepněte. Uděláte pohyb hravě a nic vám netáhne ani neškrtí? Teprve pak si můžete být jisti, že jste vybrali správně. V opačném případě raději hledejte dál. Většinou také není problém ve velikosti, ale spíše v samotném střihu kalhot.