Finanční pomoc není nedosažitelná

Možná, že to nezjistíte hned, ale problém se záznamem v některém z registrů dlužníků vyjde najevo ve chvíli, kdy se rozhodnete požádat banku o půjčku a dozvíte se, že jste nebonitním klientem. Což v překladu znamená, že nedostanete nic. Není ale rozhodně nutné skládat ruce do klína a utápět se v beznaději. Pomoc může přinést nebankovní hypotéka bez registru. Tento nebankovní finanční produkt je nastaven tak, že dokáže v mnoha případech nejen tolerovat zmíněné záznamy v registrech dlužníků, ale přimhouřit oko i nad dalšími záležitostmi.
mince peníze

· Pro nebankovního poskytovatele hypoték je důležitější, aby jeho klient dokázal svému závazku dostát.
· Jeho předchozí „hříchy“ jsou vcelku podružné.
· Stejně, jako důvod žádosti o finanční pomoc.
– Jedná se tedy o hypotéku bezúčelovou.
Tolerance se může týkat i nízkého příjmu. Jeho posouzení, v souvislosti s budoucím úvěrem, probíhá velice rychle a jednoduše. Pokud přeci jen nastane problém, lze vše vyřešit spoludlužníkem. Je určitě už jasné, že na tento finanční produkt dosáhne skutečně každý žadatel.
graf diagram

Čeká vás jen samé příjemné překvapení

V současnosti je velkým strašákem exekuce, která postihuje stále více lidí. I tato zoufalá situace se dá jednoduše vyřešit pomocí zástavy nemovitosti.
· Z odhadní ceny lze získat až sedmdesát procent.
· Doba splatnosti se může dohodnout až na dobu třiceti let.
– Není to samozřejmě podmínka.
– Jestliže budete chtít splatit svůj závazek dříve, bez problémů tak učiňte.
– Nikdo po vás nebude chtít žádné nesmyslné sankce jen proto, že jste se dokázali dostat ze svých finančních potíží.
Klienti nebankovních poskytovatelů úvěrů jsou mnohdy překvapeni tím, že po nich nikdo nepožaduje žádné poplatky předem. Příjemné překvapení je čeká i v rychlosti vyřízení. Je to logické. Odpadá tu totiž naprosto zbytečné a zdlouhavé papírování.