Hypotéka bez dokládání příjmů se vám určitě zalíbí!

Šetříte na bydlení, na nový automobil anebo třeba na rekonstrukci kuchyně? Anebo vám scházejí peníze na živobytí obecně? Rádi byste se zbavili starých, nepohodlných závazků a hrozby exekuce? Může toho být mnoho, co vás trápí, a jasné je, že tím velkým řešením, které vám pomůže, jsou jen a pouze peníze. Vlastně opravdu hodně peněz, které zrovna nemáte po ruce.

mince

Není to nic divného, protože podobné potíže má opravdu mnoho lidí, kteří přežívají od výplaty k výplatě a nedaří se jim našetřit dost peněz na nic jiného. Vlastně ta jediná možnost, která jim dopřeje změnu a rozptýlení, je půjčka. Jedině díky půjčce si tak budou moci dopřát něco navíc.

A skvělé je, že je zde právě takové půjčka, která myslí na všechny lidi, kteří potřebují peníze. Třeba i na ty, kteří na internetu pátrají po hypotéce bez dokládání příjmů, protože je v bance přesvědčili o tom, že za své peníze si nic nekoupí, a že s jejich příjmem jim nikdo půjčku nedá.

Na takové povídačky ovšem nevěřte, protože je jen opravdu málo těch, kteří vydělávají tak malé peníze, že si nemohou dovolit ani malou půjčku. Naopak se jedná spíše o lidi, kteří nemají žádný příjem, ale ten, kdo poctivě pracuje, si ze svého platu určitě může dovolit alespoň malou půjčku. Tu ovšem nezíská u banky, nýbrž u nebankovní společnosti.

kalkulace

Jakmile totiž požádáte o půjčku u nebankovní společnosti, tak budete mile překvapeni tím, jaké možnosti se před vámi otevřou. Získáte solidní úroky i dobrou dobu splatnosti, žádné poplatky nebudete hradit předem. A za peníze si můžete pořídit, cokoli vás napadne.

A co budete muset splnit? Dvě snadné podmínky. Za prvé musíte prokázat, že když se od vašich příjmů odečtou vaše výdaje, tak vám stále zbude dost peněz na splátky. A za druhé jde o vhodnou záruku, že budete splácet. Tou je nemovitost, ať už v podobě bytu, domu či garáže anebo jiného nemovitého majetku.