Hypotéka bez registru pro veškeré výdaje a potřeby podnikatelů

Každé podnikání má své úskalí. Občas se k tomu přidají ještě další problémy, ekonomická situace ve světě a máme zde poměrně velký problém. Stojíte před závažným rozhodnutím? Nebo ještě hůře před krachem? Máte na majetku uvalené exekuce? Nevíte, co dělat dál? Hledáte ještě nějakou půjčku a doufáte, že to dokážete zvrátit? Nechejte si vypracovat předběžný návrh, hned budete vědět, zdali je ještě šance podnikání nějakým způsobem zachránit.

ruce tým

Mnohým podnikatelům ve financování jejich podnikání pomůže hypotéka. Hypotéka bez registru je druh podnikatelského úvěru, čili si tento úvěr sjednávají pouze firmy a podnikatelé. Peníze získáte za ručení nemovitosti, ze které Vám může připadnout až 70% její odhadní hodnoty.

Jakmile máte peníze, můžete s nimi nakládat podle libosti, ale vždy v rámci firmy. Vyplacení dluhů, exekucí, obstaveného majetku, vypořádání se s půjčkami, zaměstnanci, fakturami, nedoplatky, to všechno můžete zaplatit a je toho ještě daleko více.

Tento druh úvěru je vhodný i pro podnikatele, kteří si chtějí majetek pořídit a potřebují investovat do podnikání. Můžete také nakupovat zboží, materiál, zásoby, vybavení, stroje a zařízení.

podnikatelé v kavárně

Název úvěru je spojen samozřejmě i s jeho vlastnostmi. Nebankovní hypotéky bez registru znamenají, že se neřeší registry. Už to dávno není tak, že by se do nich nedívalo, ale záznamy se běžně tolerují, takže není problém i přes záznam hypotéku získat. Splácet ji přitom můžete až 30 let. Nízká úroková sazba zajistí nízké měsíční splátky, takže nebudete přeplácet. Předem se samozřejmě nic neplatí a celkové vyřízení je rychlé, netrvá dlouhé měsíce, schvalujeme úvěry do 24 hodin, protože víme, jak jsou peníze důležité a že je klienti potřebují mít na svém účtu co nejdříve. Jakmile vše proběhne a smlouva se podepíše, zasíláme peníze na účet.

Dokládat budete pouze nezbytné dokumenty. Žádné zdlouhavé papírování Vás nečeká. Nemusíte se obávat ani nízkého daňového přiznání. Pro každého klienta děláme maximum, takže společně jistě cestu najdeme, abyste mohli se svým podnikáním pokračovat.