Vlasy jsou chloubou každé ženy. Co udělat, aby byli stále krásné?

Každá žena touží po překrásném vzhledu. Tím nemyslíme pouze oblečení nebo postavu či charakter, řadíme do toho i její vlasy. Lemují naše tváře a posedlost extrémně dlouhými a zdravými vlasy je na místě. Jak toho dosáhnout?

thajská vlasová kosmetika
Zapomeňte na klasickou drogerii

Pokud jste se opravdu rozhodli a odhodlali ke zkrášlení svých vlasů, pravděpodobně už pro šampón či kondicionér nevkročíte do klasické drogerie. V první řadě vám doporučujeme koupení knížky od Víta Syrového s názvem Tajemství kosmetiky. V ní se dozvíte o složení kosmetických přípravků v drogeriích a hlavně o rizicích spjatá s používáním takovýchto přípravků. Autor přidal i tabulku s hodnotami a popisem každé látky. S tímto malým pomocníkem už nikdy nebudete tápat, jaká kosmetika je pro vaše vlasy či tělo ta pravá!

vlasy kolem hlavy
Přírodní kosmetika a domácí zábaly

Z toho vyplývá, že pro vaše vlasy bude nejvhodnější vynechat všechny přípravky, co obsahují silikony, SLS a SLES – Sodium Lauryl Sulfate a Sodium Laureth Sulfate, jedny z nejpoužívanějších složek v šamponech. Jejich škodlivost je na škále od 0 do 5 ta nejvyšší, tedy 5. Tyto složky způsobují alergie, kožní ekzémy či vysoušení pokožky. Vyhledejte si na internetu e-shopy s přírodní kosmetikou. Důvěřujte pouze těm, kde je uváděno celé složení každého výrobku.
lahvičky se šamponem
Bývají e-shopy, které se vydávají za obchody s přírodní kosmetikou. Často mají jejich výrobky nepěkné složení. Proto si celé složení vždy zkontrolujte, abyste předešli všem rizikům a nežádoucím účinkům devastující vaše vlasy. Můžete se inspirovat domácími zábaly a maskami na vlasy. Můžete například smíchat trochu medu s bílým jogurtem, nanést na vlasy a poté důkladně opláchnout. Vlasy budou lesklé a vyživené.
Už se těšíte na vaši první zkušenost s přírodní kosmetikou? A kdo ne! Výsledky budou jednoznačně famózní.