Jaké módní doplňky vám v létě nesmí chybět

Letní tunika neboli kaftan

Nenajdete větší symbol bohémského stylu, než je kaftan. Dříve nosili bohatě zdobené kaftany osmanští sultáni. Inspirujte se od nich a jeden si také pořiďte. Může být zdobený výšivkami, kameny nebo krajkou. Noste ho na pláž přes plavky nebo do města s džínovými kraťasy.

Tip: najděte si ten svůj, který bude originální a bude vás dokonale vystihovat

nákupy

Pletené kabelky ze slámy nebo proutí

Je to taška či kabelka, kterou jste dříve měla jen na dovolenou. Nyní ji s klidem vytáhněte i do města a na běžné nošení například do práce. Vybírejte podle velikosti, aby se vám do ní vešlo vše potřebné. Variant najdete nespočet od ozdobených třásněmi, přes barevné po zdobené plíšky.

Tip: kabelku si ozvláštněte tím, že na ucho uvážete svůj oblíbený šátek

Pantofle, espadrilky či sandálky

Zapomeňte na gumové žabky nebo tolik populární Crocs. Trend hlásí návrat k přírodě a proto vybírejte kvalitní, přírodní materiály s odkazem na řemeslnou dílnu a ruční práci. Styl si vyberte podle vaší osobnosti. Budou to sportovní nebo spíše minimalistické?

pantofle

Plavky s vyšším pasem

Ještě před pár lety, by se na vás na koupališti všichni dívali jako kdybyste oprášila model plavek z 80. let. Ta 90. naopak přála bokovkám a to jak u plavek, tak u džínů. A nyní se pozornost opět obrátila k vyššímu pasu. Vyšší pas sluší ženám s postavou typu jablko a hruška. Výhoda je, že zakryje plnější bříško a tím dodá majitelce pocit sebevědomí. Máte k vyššímu pasu nedůvěru? Je to hit, který se nebojte vyzkoušet. Garantujeme vám, že pak už nebudete chtít nic jiného.

Co ještě doplnit, abyste byla šik a užila si léto

  • kvalitní sluneční brýle, které ochrání vaše oči a zároveň poslouží jako stylový módní doplněk
  • slaměný klobouk, který vás též ochrání před sluncem a budete si díky němu připadat jako hvězda na francouzské riviéře
  • minimalistické šperky, ty těžší, větší odložte na chvíli do skříně a vytáhněte jednoduché, jemnější u kterých si užijte kombinování a vrstvení