Mobilní domy pro přechodné i stálé bydlení

Mobilní domy se v posledních letech těší čím dál tím větší oblibě. Je to zřejmě díky tomu, že někteří lidé v tom našli smysl bydlení.

Mají totiž široké možnosti využití a použití. Můžete je využít jako dočasné řešení svého bydlení, nebo si můžete vybrat dům, ve kterém budete žít trvale. Celoroční větší objekty jsou vhodné i na dlouhodobé bydlení, protože v nich najdete vše, co k životu potřebujete a pokud se trochu uskromníte, jistě si toto bydlení velice rychle oblíbíte. Záleží to na každém z nás. Nízké měsíční náklady jsou velkým přínosem a také to, že se některé z celoročních typů dají zkolaudovat, takže získáte číslo popisné a můžete v nich bydlet jako v běžných, klasických, zděných domech.

žena káva

Sháníte dům o menší velikosti jako je 48 metrů čtverečních? Stačily by Vám tak tři pokoje?

Možná se Vám tedy zalíbí Lavaro House 39 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-438/.

Podíváme se nyní na jeho parametry. Velikost celého objektu je dvanáct metrů na délku krát čtyři metry na šířku. Objekt se pyšní hned třemi pokoji, jsou sice menší, ale mnohým lidem vystačí.

V objektu se nachází moderně vybavená kuchyně. Už na první pohled uvidíte, že vypadá velice vkusně a celé zařízení je moderní. Žádné škaredé nebo staré a špinavé prostředí Vás rozhodně nečeká. Dům je nový, voní čistotou a svěžestí. Kuchyně obsahuje troubu, sklokeramickou desku, která je indukční, díky tomu se pánve a hrnce velice rychle nahřívají a vaření je daleko rychlejší a přesnější. Nad deskou je samozřejmě digestoř, aby pára z vaření mohla proudit ven, další je myčka, abychom se nemuseli moc namáhat, nejsme přece sto let za opicemi, takže i tuto výbavu již máte v ceně a samozřejmě nesmí chybět ani lednička, dokonce s malým mrazákem naspodu.

žena sedí mobil

Koupelna obsahuje sprchový kout, bojler a samozřejmostí je i WC.

Objekt je velice úsporný, co se týká výdajů na energie. Je celoroční, takže se v něm velice příjemně dá bydlet i v zimě. Zimy se bát nemusíte objekt je zateplený velkou vrsvtou, konkrétně 130mm speciální izolační pěny.

Venkovní fasáda je ze dřeva borovice. Nachází se zde venkovní rolety, uvnitř nechybí ani přímotopy.