Zábava i pohyb

Hledáte skvělou zábavu, u které byste udělali něco pro své tělo, ale přitom se dobře pobavili s kamarády? Nechcete posedávat v parku, ale rádi byste vyvinuli nějakou aktivitu? Co podniknout ve více lidech, abyste se mohli účastnit všichni a nikdo nemusel sedět bokem? Je to jednoduché vyzkoušejte hru laser game. Skvělá zábava pro více členů. Hry jsou určeny pro každého, mladé i staré děti i dospělé. U nás najdete dvě základní arény, kde se hry odehrávají.

První aréna je Labyrint. V této aréně se na dlouho neschováte, je navržena tak, aby se hráči hodně hýbali a využívali svého pohybu. Aréna je dostatečně velká a zahraje si v ní větší skupina lidí. Druhou arénou je Aztec. Tato aréna je navržen podle aztéckých památek a džungle. Aréna je hodně otevřená a skrýše tu moc není. Jedinými úkryty jsou stromy. Aréna je vhodná pro hry s menším počtem hráčů. Arény si můžete rezervovat online na našich stránkách. Budete mít tak jistotu, že ve zvolený den a hodinu bude aréna pro vás zamluvená.

DSC_0208

Laser game Praha disponuje celkem jedenácti hry, mezi kterými si můžete vybrat. Hry jsou rozděleny do kategorií podle zkušeností hráčů. Na své si přijdou úplní začátečníci i pokročilí hráči. Některé vám představíme.

První zvolenou hrou jsou Agenti. Tato hra je určena pro začátečníky a minimální počet hráčů je pět. Na začátku hry jsou všichni hráči označený modrou barvou. Po zahájení jsou systémem náhodně vybráni agenti. Počet agentů záleží na počtu celkových hráčů. Když bude hráčů málo agent bude jen jeden. při větším počtu bude agentů více. Agentům se barva mění na červenou. Cílem agenta je zůstat co nejdéle naživu a tím si udržet místo agenta. Ostatní hráči s modrou barvou si navzájem nejsou protivníky. Jejich cílem jsou pouze agenti. Modrý hráč získá post agenta zásahem.

Aztec (1)

Druhou hrou jsou Základny/Domination. Jak už je řečeno v názvu bude se jednat o tři základny, které budete muset získat zásahem vašeho týmu. Hra je pro pokročilé hráče se sudým počtem. Cílem hry je co nejdéle udržet základny a tím získat nejvíce bodů.