Odhad nemovitosti zcela zdarma

Lidé, kteří se rozhodnou prodat svou nemovitost, často v jedné věci dělají zásadní chybu. Rozhodnou se ušetřit finanční prostředky za profesionální odhad ceny nemovitosti a cenu si stanoví sami.

· Většinou si najdou podobné byty či domy a z jejich prodejní ceny vycházejí.
· Tento postup je velice zavádějící.
Určit správnou prodejní cenu není vůbec jednoduché. Uvedený zjednodušený a laický odhad nemovitosti může být oproti skutečnosti dokonce až o statisíce nižší nebo také vyšší.

– Inzeráty s realitami nejsou správným informačním kanálem.
– Prodejní cena je jen málokdy totožná s cenou inzerovanou.
– Vy se tak vůbec nedozvíte, za kolik byla ve finále nemovitost skutečně prodána.

kalkulačka a tužka

Překvapující také může být, že dva stejně rozměrné byty v jednom domě mohou mít naprosto jinou prodejní cenu. Rozhodujících parametrů je totiž celá řada. Svou důležitou roli zde hraje nejen velikost bytu, ale také to, jak je situován. Dalším ukazatelem může být patro, výtah, blízkost rušné komunikace.

Profesionální odhad vám ušetří nejen starosti

Bylo by také mylné se domnívat, že je rozumné nasadit vysokou cenu a v případě nezájmu prostě slevovat. Tento způsob může pro vás znamenat dokonce výrazný prodělek.

· Kdo by nezískal určité pochybnosti, pokud by na realitním serveru cena určité nemovitosti stále klesala?
Vsadit na profesionální odhad se tedy rozhodně vyplatí. A to zejména tehdy, pokud ho můžete získat zcela zdarma. Navíc je vše usnadněno a urychleno díky moderním komunikačním prostředkům. Společnost Maxima nabízí odhad nemovitostí online. Ale pouze pro potřeby prodeje nebo určení ceny nájmu.
o Odhad nemovitostí bude velice přesný díky tomu, že má Maxima přístup k potřebným informacím.

o Patří sem
– prodejní ceny nemovitostí, které jsou zapsány v katastru
– cenové mapy, kde jsou zaznamenány ceny nemovitostí v různých lokalitách
– databáze zkušených realitních kanceláří
Významně nám pomáhají také naše bohaté zkušenosti v oblasti developerských projektů.

nemovitost

Vše online a zdarma

Majitelům pronajímaných nemovitostí také doporučujeme nechat si při hledání nového nájemníka přepočítat tržní výši nájemného. Nabízené odhady jsou vypracovány zdarma, nezávazně a pro výsledek nemusíte nikam chodit. Vše vám přijde na váš mail. Docela postačí, pokud vyplníte formulář, který odešlete prostřednictvím internetu a o víc se nemusíte starat. Výsledek budete mít v krátké době k dispozici.

· Nabízíme
odhad ceny bytu
odhad ceny domu
odhad ceny pozemku