Pejsek zdravě prospívá s Haffitem

Každý pes prochází během života různou fází vývoje. Je to v podstatě velmi podobné jako u lidí. Narodí se, má určité potřeby a jak roste, tak se mění nejen tyto záležitosti, ale i krmivo a výchova. Když bude v pokročilém věku, tak si zaslouží opět jinou péči a je na čase mu projevit vděčnost, že nám byl tak věrný. Aby se dožil vysokého požehnaného věku, tak je na místě ho krmit skutečně kvalitní stravou, která bude vyvážená a bohatá na všechny potřebné látky. Přesně takovým požadavkům odpovídá neuvěřitelné krmivo pro psy haffit. Je skutečně jedinečné, jelikož se jedná o krmivo dělané ručně a navíc přesně na přání majitele, který zase přirozeně přihlíží mlsným jazýčkům. Kdo vyzkoušel haffit, zkušenosti může předat dál ve svých recenzích. A že převažují ty kladné, je nadmíru jisté.

psi co se soustředí…

Denní dávka je pro každého jiná

Podle plemene psa, se denní dávky budou hodně lišit. Je tudíž tato porce nastavena přesně podle potřeby a navíc si obsah skvělé pečené kapsičky může vybrat každý sám. V nabídce jsou všechny druhy masa, které budou tvořit určitý základ, dále zelenina, z ovoce jablíčko, zdravý rybí tuk a navíc jako bonus mohou být i bylinky. Například taková máta, která je skvělá i pro lidský organismus. Pro pejska je výborná v tom, že podporuje trávení, eliminuje plynatost a celkově je zdrojem energie. Nicméně se postará i o bakterie v ústní dutině. Máta nebude rovnou součástí krmiva, ale bude v balíčku zvlášť s návodem, jak ji použít.

blažený pohled

Pejsek se bude jen olizovat

To by člověk neřekl, že má pes tak dlouhý jazyk. Jak to jednoduše zjistíme? Nemusíme mu ho tahat z tlamy, abychom se přesvědčili o jeho délce. Postačí do misky dát ručně vyrobené granulky plné vybraných prvotřídních surovin a nestačíme se divit, jak během chvíle je miska vymetená a náš šikula se olizuje pomalu až za ušima. To je známka toho, že mu chutnalo, ale také riziko, že pokud jeho zásilku dobrot důkladně neschováme, tak se od ní neodpoutá, což rozhodně nechceme.