Vlastní potisk oblečení má značný vliv na okolí

Auta, motorky, chytání ryb, pivo, sex, destrukce v mnoha podobách – tak tohle je pestrá plejáda nabídek profesionálních potisků textilu. Jsou jich stovky až tisíce, v různých velikostech a typech písma a s malůvkami, co návrh ještě zvýrazní. Stačí zadat návrhy na vlastní potisk oblečení a vyhledávače vám je vychrlí na počkání.

potisk na triku

Nápisy a kresby na tričkách, mikinách a bundách mají obrovskou vypovídající hodnotu a působí na lidskou psychiku jako magnet. Jsou v podstatě tím prvním, na co se náš zrak zaměří, podobně jako u reklamních billboardů podél silnic, kde namísto krásného stromořadí instinktivně čteme nápisy, že nějaký XY kandiduje do voleb a nabízí nám to a to.

Také máte pocit, že by to chtělo nějakou změnu? Že nám tyto naprogramované životní vzory zužují vnímání okolního světa? Ten se přece skládá z mnoha jiných stylů a výjevů, tak proč žít život podle nějaké nejapné šablony?

tričko s potiskem

Nechte si natisknout na textil, co vás baví

Sex, auta a alkohol není naštěstí životním krédem nás všech, někdo sbírá odznaky a známky, jiný je fanda do železničního modelářství, spousta žen háčkuje a plete, vyšívá a stará se o své ratolesti, jsou lidé, co je baví vaření a zdravá výživa, někdo nedá dopustit na cyklistiku, party lidí jezdí každý rok na vodu, chodí po horách, fotí nádherná panoramata, další mají v bytě mnoho krásných květin a jistě bychom mohli takto pokračovat až donekonečna.

Nenechme se zastrašit ani destruktivními nápisy na tričku, ani Covidem-19, proti němuž zabírá hlavně silný imunitní systém, tedy život podle vlastního přesvědčení, bez stresu, s dostatkem volného pohybu a s rozumnou výživou. Na textilu můžeme propagovat své vlastní záliby docela snadno, digitální tisk dokáže zázraky a tak proč nemít na zádech třeba tekoucí řeku, horský krajinný reliéf, krásný vzrostlý kaštan, domácí mazlíčky, mandalu, exotické ovoce atd.