Alergik v ložnici

Pokud vás trápí nejrůznější alergie, je potřeba v domácnosti minimalizovat množství alergenů. Pokud vás trápí svědivá pokožka, ekzém nebo dokonce astma, pak je nejvyšší čas zbystřit a pokusit se případné alergeny v domácnosti co nejvíce eliminovat. A začněte rovnou ve vaší ložnici. Zaměřte se obzvlášť na postel, protože ta je semeništěm spousty roztočů. Vhodná je tak speciální úprava peřiny s nejrůznějšími příměsemi, které mají antibakteriální efekt. Jak tedy vybrat vhodnou přikrývku pro alergika a jaké je vhodné povlečení?

prikryvka-aloe-vera-140x200cm-zimni-1300g

· Přikrývka z dutého vlákna se speciální úpravou pro alergiky
Taková přikrývka se speciální úpravou poskytne alergikům spoustu výhod. Svým složením pomáhá minimalizovat rozvoj roztočů, hub, plísní a bakterií. Použité syntetické duté vlákno je zdravotně nezávadné. A roztočům se takové prostředí příliš nezamlouvá, což je dobrou zprávou pro alergiky.
Díky kvalitním materiálům si zachovává svůj stálý tvar a vzhled. Má také skvělé termoizolační vlastnosti. V zimě vás tak zahřeje a v létě ochladí. Mezi nesporné výhody patří i to, že ji můžete prát v pračce a sušit v sušičce. Pro účinný boj s roztoči je vhodné přikrývku prát alespoň dvakrát ročně na vhodný prací program.

zdravotni-prodlouzena-prikryvka-klasik-140x220

· Celoroční přikrývka z dutého vlákna s příměsí aloe vera
Příměs aloe vera obsažená v mikrovláknech má blahodárný vliv na naši pokožku. Je tak skvělou volbou pro lidi trpící na vyrážky a ekzémy. Materiál je na dotek příjemný. Rostlinné extrakty z aloe navíc působí i relaxačně, takže se vám bude příjemněji usínat. Setkat se můžete i s příměsí karbonových vláken, které pomáhají minimalizovat vznik statické elektřiny. Díky tomu si můžete užít lepší spánek.
Ať už trpíte alergií nebo jen toužíte po příjemných a zdravotně nezávadných materiálech, je pro vás varianta s dutým vláknem se speciální úpravou nebo nejrůznějšími příměsemi skvělou volbou ke kvalitním spánku.