Ekologické dárky a reklamní předměty

Pokud hledáte vhodný dárek pro sví klienty, zaměstnance a klienty, pak zkuste popřemýšlet nad ekologickými dárky. A jaké že jsou možnosti, pokud se rozhodnete zvolit ekologické produkty?

Tak například to jsou ekologické propisky, nákupní tašky či zápisníky a bloky, stahovací pytle, dřevěné sady na kreslení, bavlněná taška na láhev, dřevěné příbory, recyklovatelná sportovní láhev, bavlněné sportovní batohy, samolepící bločky, skleněné láhve, bambusová prkna a podnosy, papírová brčka či různé soupravy na víno, klíčenky. Velmi zajímavým nápadem je i bezdrátová nabíječka v bambusu. Pro děti to může být sada na vybarvování.

ekologické dárky

Pokud si budete přát natisknout na předměty vlastní logo, pak si můžete nechat i poradit, kam takové logo umístit, jak vše upravit. Skvělé jsou v tomto případě dárky s velkým místem na potisk. Můžete si tak vybrat papírové tašky s potiskem levně, kde si můžete vybrat ze dvou barev. Na tašce bude vaše logo krásně vidět a také může být ve větší velikosti než na jiných předmětech.

papírová taška

Je zcela na vás, jaký dárkový či reklamní předmět vyberete. Nabídka je široká a vy tak máte možnost se nechat inspirovat. Díky široké nabídce určitě naleznete přesně takový produkt, který vás bude charakterizovat a který potěší zaměstnance, klienty i zákazníky. Pokud si vyberete ekoligické dárky, tak tím dáte všem vědět, že vám záleží na životním prostředí a nechcete reklamními předměty dál znečišťovat planetu. Takže dárky ze dřeva, papíru, bambusu a podobně jsou skvělou volbou.

A pokud si z nabídky ekologických produktů nic nevyberete, pak se můžete porozhlédnout i po jiných předmětech. Myslete na to, aby dárky byly nejen estetické, ale také praktické. Pokud lidé vaše předměty budou používat, pak se z nich stanou skvělé reklamní předměty, kterých si všimne více lidí. Lidé také ocení praktičnost předmětů.