Stavba na klíč, bez peněz a bez čekání

Každý má po ruce jedno docela dobré bydlení. Takové, které vám zajistí komfort vlastního bytu na vlastním pozemku, a nepřipraví vás o celé jmění, navíc i s rizikem, že o něj za pár let přijdete. Jednoduše řečeno, když si pořídíte mobilheim Praha, budete plnohodnotně bydlet pod vlastní střechou a vyhnete se rizikové hypotéce, na kterou dost možná ani nedosáhnete.

klíč v ruce

Mobilní domy jsou v česku horkou novinkou, která oslovuje stále více lidí. Naopak na západ od nás jsou poměrně častým a oblíbeným standardem těch, kteří nechtějí kvůli bydlení utratit všechny peníze anebo se zadlužit na desítky let dopředu. V tomto případě můžete bydlet ve vlastním již od jednoho miliónu korun, a když si něco málo navíc připlatíte, získáte naprosto luxusní bydlení, o kterém by se vám v běžném bytě mohlo jen zdát.

Navíc, mobilní domy nejsou zdaleka jen pro ty, kdo hledají trvalé bydliště, ale ocení je také každý, kdo shání vhodnou rekreační chatu. Nezateplené sezónní objekty v základním provedení jsou ještě výrazně levnější. A můžete si je nechat umístit, kam budete chtít, neboť k umístění stavby bez pevných základů nepotřebujete stavební povolení.

klika od dveří

Postaveno za tři týdny!

Spěcháte na bydlení?

Chtěli byste bydlet bez složitostí a bez komplikací?

Děsí vás náročnost běžné novostavby?

V případě mobilheimu je to jiné! Tyto stavby nevznikají na konečném pozemku, nýbrž v areálu výrobce a na konečné místo je následně převeze speciální vozidlo. Takže žádné těžkosti, které běžné stavby provázejí, se vás v tomto případě týkat nebudou. A doba dodání vás také mile překvapí – za necelý měsíc bude vše hotovo a ihned po usazení stavby na konečné místo se do ní můžete nastěhovat! A ještě jedno příjemné překvapení na závěr – k usazení na pozemek, ať už je váš vlastní anebo pronajatý, nepotřebujete žádné stavební (ani jiné úřední) povolení!